صفحه اصلی
مصاحبه دکتری 1401
  • 2669 بازدید

بسمه تعالی


اطلاعیه شماره 1 دانشکده مهندسی برق – کنترل و قدرت 
قابل توجه کلیه داوطلبان ورود به مصاحبه دوره دکتری سال 1401

 

با سلام و تبریک به داوطلبان محترمی که جهت برگزاری مصاحبه علمی دوره دکتری سال1401دانشگاه شهید بهشتی معرفی شده اند، برای انجام مصاحبه توجه آنها را به نکات زیر جلب می نماید:
1-  تاریخ مصاحبه داوطلبان رشته مهندسی برق (قدرت و کنترل) روزهای دوشنبه – سه شنبه و چهارشنبه مورخ  23-24-25 خرداد از ساعت  8/30 برای متقاضیان محترم دوره های روزانه و نوبت دوم خواهد بود.
2- داوطلبان باید مدارک مورد نیاز(به شرح زیر) و فرم شماره1 را بطور کامل تکمیل نموده و به همراه اصل و کپی مستندات در روز مصاحبه به کارشناس آموزش تحویل دهند. (اصل مدارک صرفا برای تطبیق کپی آنها مورد نیاز است. ضمنا مدارک ناقص به هیچ وجه پذیرفته نمی شوند) 
3-   مکان مصاحبه : 
   حکیمیه تهرانپارس- پردیس شهید عباسپور- دفتر دانشکده مهندسی برق، ساختمان جابربن حیان، طبقه دوم مصاحبه می گردند.
عدم حضور داوطلب در مصاحبه در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد.
4-  داوطلبان محترم موظف هستند در روز مصاحبه کپی کلیه مدارک ذیل الذکر را بر اساس ترتیب ذکر شده، شماره گذاری کرده و در یک پوشه (کلربوک مستقل) قرار داده و در مکان مصاحبه، مستقیما تحویل کارشناس مربوطه نماید.
5-   مدارک لازم جهت مصاحبه به شرح ذیل اعلام می گردد. 
5-1 :  فرم تکمیل شده مشخصات ( فرم شماره 1) قرار داده شده در سایت دانشگاه
5-2:   اصل شناسنامه و یا کارت ملی 
5-3:  حداقل دو معرفی نامه نوشته شده توسط اساتید مبنی بر صلاحیت داوطلب برای ادامه تحصیل در دوره دکتری، با مشخصات کامل و نحوه تماس با اساتید محترم توصیه کننده ( ترجیحاَ یکی از دو معرفی نامه توسط استاد راهنما نوشته شده باشد. )
5-4:  مدرک احراز توانایی در به کارگیری زبان خارجه (در صورت دارا بودن مدرک زبان خارجه ملی و بین المللی)
5-5: اصل پایان نامه کارشناسی ارشد(دفاع شده و یانسخه اولیه برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد)
5-6: مدارک تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات 
تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 1401/6/31 فارغ التحصیل خواهند شد. لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارائه نمایند. 
5-7:  مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید. (ویژه برادران) 
5-8: اصل مدرک مربوط به سهمیه ثبت نامی 
5-9: اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که با تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد،  برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند. 
5-10: کلیه مدارک و مستندات فعالیتهای علمی، آموزشی و حرفه ای اعم از هر گونه اثر منتشر شده علمی، تالیف و ترجمه کتاب، مقالات پژوهشی یا ترویجی، تجارت کاری مرتبط با رشته، گواهی نامه های آموزشی دریافتی و....هر آنچه که داوطلب در فرم شماره 1 خوداظهاری نموده است
5-11:  اصل فیش واریز هزینه ثبت نام برای انجام مراحل مصاحبه.

توجه مهم: لازم است کلیه متقاضیان محترم رشته مهندسی برق – قدرت فقط فایل فرم تکمیل شده شماره 1 را به آدرس ایمیلmosallanejad.sbu@gmail.com  و رشته مهندسی برق – کنترل به آدرس  ایمیل  sbuControlDep@gmail.com را حداکثر تا تاریخ 1401/03/20 نمایند.
   جهت اطلاع از آخرین اطلاعات و اخبار در رابطه با مصاحبه دكتری برق به سایت دانشکده مهندسی برق (کنترل و قدرت) مراجعه نمائید.

دانلود فرم شماره 1

اصلاحیه راهنمای ثبت نام غیرحضوری مرحله دوم (مصاحبه) 

راهنمای کاهش حجم مدارک

فرم مخصوص معدل
 

آموزش دانشکده مهندسی برق – کنترل و قدرت
1401/03/08

 

افزودن نظرات